خوزنا : محور جنوب به شمال پروژه تقاطع شهيد چمران (ميدان دانشگاه) به بهره برداري رسيد
سه شنبه، 19 مهر 1401 - 10:52 کد خبر:152989
شهردار اهواز گفت: محور جنوب به شمال (گلستان به امانيه) در موعد مقرر و اعلام شده به بهره برداري رسيد


به گزارش پايگاه خبري خوزنا و به نقل از سايت شهرداري اهواز؛شهردار اهواز گفت: محور جنوب به شمال (گلستان به امانيه) در موعد مقرر و اعلام شده به بهره برداري رسيد.

رضا اميني بامداد 16 مهر، در آيين بهره برداري از لاين اول پروژه تقاطع ميدان دانشگاه اظهار كرد: اين پروژه با 140 ميليارد تومان برآورد اوليه در سال 99 شروع و به دلايل مختلفي تكميل آن دچار تاخير شد و از اين بابت عذرخواهيم.

وي افزود: عدم وجود منابع مالي و اشكالات فني كه بعضا در حوزه تاسيسات و معارضين شهري وجود داشت تكميل پروژه را تا حدودي به تعويق انداخت و از قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء خواستيم تا با سرعت و كيفيت مطلوب كار به سرانجام برسد.شهردار اهواز تصريح كرد: بر اساس توافقي كه با قرارگاه خاتم الانبياء داشتيم فاز اول اين پروژه يعني لاين جنوب به شمال (گلستان به امانيه) در موعد مقرر و اعلام شده به بهره برداري رسيد.

اميني درباره تكميل ساير لاين هاي تقاطع ميدان دانشگاه، عنوان كرد: مابقي لاين هاي اين پروژه بر اساس زمانبندي اعلام شده به واسطه تابلو روزشمار نصب شده به بهره برداري خواهد رسيد.

وي گفت: اميد است بتوانيم ساير پروژه ها را هم بر اساس قول هايي كه به مردم مي دهيم در موعد مقرر به بهره برداري برسانيم تا اعتماد مردم به مجموعه شوراي شهر و شهرداري افزايش پيدا كند چرا كه اين اعتماد بالاترين سرمايه اجتماعي ما است.

شهردار اهواز بيان كرد: قول مي دهيم در آينده پروژه هاي عمراني سطح شهر اهواز در كمترين زمان با بالاترين كيفيت به سرانجام برسند تا شهر اهواز در مسير رشد و توسعه جدي خود قرار بگيرد.