خوزنا : سران فتنه ارزشي نزد مردم ندارند
دوشنبه، 15 خرداد 1402 - 23:30 کد خبر:169998
خوزنا:
محمديان- فعال سياسي اصولگرا گفت: درواقع عمر سياسي سران فتنه به پايان رسيده و مردم ديگر به اينها اطمينان ندارند و به خاطر خساراتي كه به كشور وارد كرده‌اند مدام مورد سرزنش مردم قرار مي‌گيرند.

 

حميدرضا ترقي كارشناس مسائل سياسي در گفت‌وگو با خبرنگار خوزنا درباره يكي از سران فتنه اظهار داشت: اصلاح‌طلبان و سران فتنه نسبت به آينده خود بدبين شده‌اند و نسبت به آن ابراز نااميدي مي‌كنند و چون مي‌دانند پايگاه اجتماعي خود را از دست داده‌اند به دنبال جلب توجه مردم برآمده‌اند.

وي افزود: اما مردم نسبت به اين سياست‌هاي پليد و شوم جريان فتنه كاملاً پي برده‌اند و فريب چنين بازي‌هايي را نمي‌خورند. سياست‌ها و سناريوهاي جريان فتنه مدت‌هاست كه رنگ باخته و ديگر نزد مردم از جايگاه و اهميتي برخوردار نيست. در فتنه ۸۸ جريان اصلاحات و سران فتنه سبب شدند تا هزينه‌هاي بسياري به كشور تحميل شود. اينها با بازي دروغ، نيرنگ و فريبكاري ارزش و اهميت مشاركت ميليوني مردم را به حاشيه بردند و هزينه‌هاي بسياري را به كشور اعم از تحريم و مشكلات اقتصادي تحميل كردند. تك‌تك سران فتنه و حاميان اصلاح‌طلب‌شان بايد درباره اشتباهاتشان و فتنه‌هايي كه به پا كردند توضيح دهند و از مردم عذرخواهي كنند.

عضو شوراي مركزي حزب موتلفه اسلامي مدافعان حرم را ايثارگران و شهدايي عنوان كرد كه امت اسلام را از شر شياطين و تروريست‌هاي تكفيري نجات دادند و گفت: متأسفانه يادداشت يكي از سران فتنه تمامي رشادت‌ها و دلاورمردي‌هاي آنها را ناديده گرفته و به مدافعان حرم و سرداران رشيد اسلام تهمت مي‌زند. اگر مدافعان حرم نبودند معلوم نبود كه امروز چه وضعيتي براي ايران و شيعيان جهان به وجود مي‌آمد. بايد قدردان مدافعان حرم بود، افرادي مانند سردار شهيد همداني و سردار سليماني در ساماندهي مقاومت اسلامي و پيروزي‌هاي جبهه مقاومت نقش داشتند.

ترقي بيان داشت: يادداشت اخير يكي از سران فتنه حتي با همراهي و موافقت صددرصدي تمام اصلاح‌طلبان همراه نبوده و اين نشان مي‌دهد كه جريان اصلاحات تا حدودي پشت سران فتنه را خالي كرده‌اند و نمي‌خواهند آينده سياسي و اجتماعي خود را به خاطر چنين افرادي بسوزانند و ارزش و جايگاه خود را از بين ببرند.

وي با اشاره به اينكه رهبر معظم انقلاب اسلامي با مديريت و تدبير خود توانستند كشور را از بحراني كه همين سران فتنه به وجود آوردند، عبور دهند، گفت: در سال 88 اگر رهبر انقلاب تدبير نمي‌كردند و محكم و استوار نمي‌ايستادند امروز معلوم نبود كه چه بلايي بر سر كشور مي‌آمد، ولي سران فتنه با تهمت و افترا مي‌خواهند نقش رهبري و لايت فقيه را به حاشيه بكشانند و مردم را نسبت به ولي فقيه بدبين كنند و مردم را مقابل ايشان قرار دهند، اما مردم در انتخابات و در صحنه‌هاي مختلف نشان دادند كه پشتيبان ولي فقيه خود هستند و هرگز فريب نيرنگ و دروغ‌هاي جريان اصلاحات و سران فتنه را نمي‌خورند. درواقع عمر سياسي سران فتنه به پايان رسيده و مردم ديگر به اينها اطمينان ندارند و به خاطر خساراتي كه به كشور وارد كرده‌اند مدام مورد سرزنش مردم قرار مي‌گيرند.

اين فعال سياسي اصولگرا خاطرنشان كرد: همه ما مي‌دانيم كه حامي سران فتنه، در پايخت‌هاي كشورهاي غربي نشسته‌اند و از اينها حمايت مي‌كنند. امروز نظام اسلامي با سران فتنه با رأفت برخورد مي‌كند كه اگر رأفت اسلامي وجود نداشت معلوم نبود چه حكمي براي آنها صادر مي‌شد.