خوزنا : گل‌محمدي: از زاويه‌اي كه من ديدم توپ از خط رد نشد
یکشنبه، 19 آذر 1402 - 00:13 کد خبر:190009
با انگيزه بالا و تمركز زياد توانستيم بازي خوبي انجام دهيم و به گل هم رسيديم. در نيمه دوم فكر مي‌كنم تحت تأثير گرفتن سه امتياز و حساسيت اين بازي قرار گرفتيم و يك زمان‌هايي از بازي را به حريف داديم


خوزنا:

گل‌محمدي: از زاويه‌اي كه من ديدم توپ از خط رد نشد/ سؤالات از محمود فكري هدفمند و هماهنگ شده بود!/ عليه سروش و بيرانوند تصميم سخت‌گيرانه گرفته شد!

يحيي گل‌محمدي پس از پيروزي يك بر صفر تيمش مقابل هوادار اظهار داشت: سه امتياز مهمي براي ما بود. با توجه به اينكه در چند بازي قبل نتيجه نگرفته بوديم، كمي استرس بردن در تيم ما ديده مي‌شد، خصوصاً در نيمه دوم. در نيمه اول هم شاهد يك بازي سراسر هجومي و فني از تيم‌مان بوديم كه مشخص بود با انگيزه بالا و تمركز زياد توانستيم بازي خوبي انجام دهيم و به گل هم رسيديم. در نيمه دوم فكر مي‌كنم تحت تأثير گرفتن سه امتياز و حساسيت اين بازي قرار گرفتيم و يك زمان‌هايي از بازي را به حريف داديم.

مي‌توانستيم دو سه گل بزنيم اما كار را براي خودمان سخت كرديم

وي افزود: موقعيت‌هايي كه از دست داديم زياد بودند. تيم حريف هم شايسته بود و توانست حملات متعددي روي دروازه ما داشته باشد. فكر مي‌كنم از ايراداتي كه مي‌توانستيم در نيمه دوم از تيم‌مان بگيريم اين بود كه نتوانستيم گردش توپ در زمين حريف داشته باشيم. در نيمه دوم مي‌توانستيم دو سه گل بزنيم، ولي متأسفانه كار را براي خودمان سخت كرديم. البته در اواخر بازي بچه‌ها خوب كنترل و بازي را به نفع خودشان تمام كردند. از بچه‌ها واقعاً تشكر مي‌كنم، چون تحت فشار بودند و توانستند در مجموع بازي خوبي انجام دهند و سه امتياز را بگيرند. جا دارد از هواداراني كه امروز به استاديوم آمدند تشكر ويژه داشته باشم. حضور پُرشور آنها خيلي باعث انگيزه و شور و شوق زياد نزد بازيكنان شد و به همه آنها تبريك مي‌گويم.

سؤالات قبل از بازي از فكري هدفمند و هماهنگ شده بود

سرمربي پرسپوليس در واكنش به پرسشي مبني بر اينكه توقع زيادي از سروش رفيعي و عليرضا بيرانوند مي‌رود، اما اين دو بازيكن به خاطر وقت تلف كردن از داور كارت زرد گرفتند، گفت: به نظرم داور يك مقدار سخت‌گيرانه كارت داد. البته در مجموع قضاوت خوبي داشت. صحبت‌هايي هم  قبل از بازي متأسفانه در مورد او شده بود. فكر مي‌كنم او سال قبل فقط يك بازي براي ما قضاوت كرده بود كه آنهم دربي بود. نمي‌دانم اين صحبت‌ها و سؤالات كه قبل از بازي از آقاي فكري شد خيلي هدفمند و هماهنگ‌ شده بود. اصلاً دليلي نداشت بخواهند اينقدر فشار روي داور بگذارند. امروز هم خورشيدي قضاوت فوق‌العاده‌اي داشت، او از داوران شريف كشور است. اين صحبت‌ها اصلاً درست نبود. فكر نمي‌كنم بچه‌هاي ما شايسته دريافت كارت زرد بودند.

براي دربي احتياج به همبستگي و صميمت بيشتري در تيم داريم

گل‌محمدي درباره دربي پيش رو نيز توضيح داد: چند روز فرصت داريم كه به دربي فكر كنيم. خيلي مهم است كه در روزهاي باقيمانده ريكاوري خوبي داشته باشيم. احتياج به همبستگي و صميمت بيشتري در تيم داريم. قطعاً وقتي با هم باشيم و كنار هم باشيم از لحاظ فني تيم ما خوب است و اين باور را دارم كه بازيكنانم مي‌توانند در روزهاي سخت خودشان را نشان دهند. دربي هم هميشه حساس است و خيلي اميدواريم كه بازي خوبي انجام دهيم.

فكر مي‌كنم عاليشاه به دربي مي‌رسد

«آيا عاليشاه براي دربي آماده خواهد بود؟»، وي در پاسخ به اين سؤال گفت: فكر مي‌كنم بتواند برسد! امروز هم شايد مي‌توانست ۱۰ دقيقه بازي كند، ولي ريسك نكرديم و به نظرم در چند روزي كه تا دربي مانده است كاملاً‌ مصدوميتش برطرف خواهد شد.

در مجموع عملكرد باهويي خوب بود

سرمربي پرسپوليس همچنين راجع به عملكرد نبيل باهويي عنوان كرد: عملكردش خوب بود و توانست خودش را در موقعيت گلزني قرار دهد و يك توپ هم به تيرك زد. در مجموع عملكردش خوب بود.

تماشاگران خيلي به ما انگيزه دادند

گل‌محمدي در واكنش به تشويق هواداران پرسپوليس اظهار كرد: از آنها تشكر كردم. امروز جو خوبي بود. درست است مثل بازي قبل نبودند، ولي از آنها تشكر مي‌كنم. تماشاگران خيلي به ما انگيزه دادند و متشكرم.

وي راجع به گل پرسپوليس كه مردود اعلام شد، گفت: من صحنه را نديدم! البته جاگيري كمك داور خوب بود. از زاويه‌اي كه من ديدم توپ رد نشده بود، ولي تصاوير تلويزيوني را نمي‌دادم.

تركمنستان و تاجيكستان هم VAR دارند اما ما نداريم

سرمربي پرسپوليس در واكنش به سؤالي درباره لزوم استفاده از VAR در مسابقات ليگ خاطر نشان كرد: مي‌دانيم داوران‌مان با كمترين امكانات كار مي‌كنند. امروز حتي هدست هم نداشتند. اين كار داوري را سخت مي‌كند. همانطور كه مربيان و بازيكنان نياز به امكانات دارند داوران هم نياز دارند، ولي به هر حال هر فصل فقط وعده و عيد مي‌دهند. الان دو سال است كه مي‌گويند نيم‌فصل بعد! متأسفانه خبري از VAR نيست. همه كشورهايي كه در آسيا هستند VAR دارند. الان تركمنستان و تاجيكستان هم VAR دارند، ولي ما به اين حد نرسيديم! اين كار داوران را راحت مي‌كند. داوران ما با كمترين امكانات تا الان عملكرد خوبي داشتند و براي آنها آرزوي موفقيت مي‌كنم.