خوزنا : هيأت و مساجد خوزستان بيشترين حضور را در راهپيمايي ۲۲ بهمن داشتند
دوشنبه، 23 بهمن 1402 - 09:32 کد خبر:194154
خوزنا :
مديركل اداره تبليغات اسلامي خوزستان در پيامي از حضور مردم و هيئات و مساجد استان در راهپيمايي ۲۲ قدرداني و اعلام كرد كه هيأت و مساجد استان بيشترين حضور را در اين راهپيمايي داشتند.

 خبرگزاري مهر، حجت الاسلام مهدي اخوان صباغ با انتشار پيامي از حضور باشكوه و انقلابي مردم و نقش آفريني جامعه هيئات و مساجد فعال خوزستان در راهپيمايي يوم الله ۲۲ بهمن ماه قدرداني كرد.

در اين پيام آمده است: حضور باشكوه مردم ولايت مدار؛ فهيم و انقلابي خوزستان در راهپيمايي يوم الله ۲۲ بهمن ماه حركتي به ياد ماندني را در جامعه رقم زد. از سوي ديگر در راهپيمايي امسال بيشترين حضور و نقش آفريني متعلق به جامعه هيئات و مساجد خوزستان بود كه بار ديگر ياوه‌گويي هاي دشمنان بر عليه مردم انقلابي خوزستان در وفاداري اين عزيزان به آرمان‌هاي انقلاب را زير سوال برد.

در اين پيام بيان شده است: ملت بزرگ ايران بار ديگر با حضور پرشور و حماسي خود، شگفتي ديگري خلق كرده و دنيا را مبهوت پايداري، استواري، بصيرت و هوشمندي خود ساخت. مردم اين مرز و بوم ۴۵ سال پس از پيروي انقلاب با لبيك به مراد و مقتداي خود ولي امر مسلمين امام خامنه‌اي (مدظله‌العالي) اتحاد، انسجام، وحدت و همدلي خويش را به‌نمايش گذاشته و راهبرد دشمن را خنثي نمود.

در اين پيام اظهار شده است: حضور پرشور و اعجاب‌انگيز مردم فهيم و سرافراز ايران اسلامي در راهپيمايي عظيم و سراسري يوم الله ۲۲ بهمن، آمريكا و هم‌پيمانانش را كه با راه‌اندازي يك جنگ عظيم و پيچيده تركيبي، تلاش گسترده‌اي را با انواع ابزارها و روش‌هاي مختلف به‌منظور نااميدي، بي‌ثبات سازي و دلسرد كردن مردم و ايجاد فاصله آن‌ها با نظام انجام داده بودند؛ در حيرت و درماندگي فرو برده و نقشه‌هاي آنان را نقش بر آب كرد. مردم ولايت‌مدار در جشن بزرگ بيست و دوم بهمن، چهل و پنجمين سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، متحد و يكپارچه، دل‌هاي دلدادگان انقلاب اسلامي را مالامال از سرور و شعف ساخته بر دسائس دشمنان و بدخواهان به‌ويژه آمريكا در حمايت از اغتشاشگران، آشوبگران و قاتلان ۱۷ هزار نفر از مردم سرزمين كه منفور اين ملت عظيم هستند، پاسخي محكم دادند.

در اين پيام گفته شده است: اينجانب به عنوان عضوي از جامعه هيئات و مساجد و مجموعه‌هاي انقلابي؛ از تمامي تلاشگران عرصه برگزاري برنامه‌هاي دهه فجر و راهپيمايي ۲۲ بهمن ماه در سراسر استان به نوبه خود تقدير و تشكر مي‌نمايم و از حضور و نقش آفريني انقلابي و جهادي و دشمن شكن مردم انقلابي خوزستان در راهپيمايي ۲۲ بهمن ماه تشكر مي‌كنم. اميد است كه سايه توجهات حضرت ولي عصر (عج) و رهنمودهاي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) بتوانيم در حماسه انتخابات نيز سربلند دوران باشيم.