خوزنا : اعلام زمان پرداخت نقدي جاماندگان "بسته حمايتي"
سه شنبه، 23 بهمن 1397 - 05:04 کد خبر:82191

تسنيم:معاون اداري و مالي سازمان تأمين اجتماعي با اعلام اتمام زمان ثبت پيامك‌هاي اعتراضي براي جاماندگان بسته‌هاي حمايتي، جزئيات پرداخت اين بسته‌ها را تشريح كرد.

رحيم اردلان درباره آخرين آمار  پيامك‌هاي ارسال‌شده از سوي افراد جامانده از دريافت بسته‌هاي حمايتي اظهار كرد: تا روز 17 بهمن كه به‌‌عنوان آخرين مهلت ارسال پيامك‌ها تعيين شده بود، 3 ميليون و 71 هزار و 500 نفر در دو سامانه #8*142* و #8*1420* ثبت شده است.

وي تصريح كرد: فرايند بررسي اعتراضات ثبت شده از سوي جاماندگان بسته حمايتي از 23 بهمن آغاز خواهد شد و قرار است در يك بازده زماني تا 29 بهمن وضعيت افراد جامانده از بسته حمايتي مشخص شوند و در نهايت اسامي افراد كه مشمول طرح باشند به وزارت رفاه ارسال خواهد شد.

اردلان يادآور شد: پس از ارسال اسامي به وزارت تعاون،كار و رفاه اجتماعي و پس از تامين اعتبار از سوي سازمان برنامه و بودجه، رقم ريالي خانواده‌هاي كه مستحق بسته حمايتي باشند، واريز خواهد شد.

معاون اداري و مالي سازمان تأمين اجتماعي خاطر‌نشان كرد: از 17 بهمن فعاليت دو سامانه اشاره شده، متوقف شده و در واقع هيچ اعتراضي از اين تاريخ به بعد ثبت نخواهد شد.

وي گفت: هم‌اكنون نمي‌توان اعلام كرد كه از بين 3 ميليون و 71 هزار و 500 نفري كه اعتراض خود را ثبت كرده‌اند چه تعداد بسته حمايتي خود را دريافت مي‌كنند و بايد منتظر ماند تا اعتراضات بررسي و در نهايت اعلام شود كه از طريق   شماره تلفن همراه خانواده‌ها به  آنها اطلاع‌رساني خواهد شد.