خوزنا : بسته بندي و توزيع بيش از ۴۹۰ ميليون ريال اقلام مورد نياز مردم در مناطق سيل زده
سه شنبه، 27 فروردین 1398 - 04:51 کد خبر:82863

به گزارش خوزنا از لالي؛ همزمان با سراسر كشور و سيل كمك هاي مردمي به مناطق سيل زده آموزش و پرورش شهرستان لالي در فراخواني به كليه مدارس و فرهنگيان اقدام به جمع اوري كمك هاي دانش آموزان و فرهنگيان از سطح مدارس كرد .


اين كمك هاي مردمي كه به ارزش بيش از  ۴۹۰ ميليون ريال بودند پس از بسته بندي توسط اداره آموزش و پرورش ۲۶ فروردين ماه به همراه اكيپي با حضور مديريت ،معاونين و كارشناسان آموزش و پرورش لالي و پس از هماهنگي با ستاد مستقر در اداره كل آموزش و پرورش خوزستان جهت توزيع در مناطق سيل زده شعيبيه شهرستان شوشتر اعزام شد. توزيع اين كمك ها و اقلام مورد نياز مردم به همراه بازديد ميداني از مناطق سيل زده از سوي مصطفي فاريابي مديريت آموزش و پرورش شهرستان لالي و با هماهنگي و همراهي آقاي معيني مديريت آموزش و پرورش شوشتر صورت گرفت .


اين اقدام ارزشمند دانش آموزان،فرهنگيان و اداره آموزش و پرورش شهرستان لالي علاوه بر تقدير مسئولان شهرستان شوشتر موجب برانگيختن بيش از پيش حس نوع دوستي و همياري به مردم در زمان سختي ها و مشكلات را به همراه داشت .


مصطفي فاريابي پس از اين حركت ارزشمند ضمن تقدير از همه فرهنگيان و دانش آموزان در خلق چنين حماسه ارزشمندي از هماهنگي اداره كل آموزش و پرورش استان و همراهي مديريت آموزش و پرورش شهرستان شوشتر و تلاش هاي مجموعه نيروهاي ستادي اداره آموزش و پرورس لالي قدر داني كرد

خبر : ناهيد رضائي ميرقائد