خوزنا : برخورد با خودرو‌هاي «شوتي» در دستور كار پليس
پنجشنبه، 16 آبان 1398 - 18:56 کد خبر:85751

جانشين فرمانده نيروي انتظامي اعلام كرد: برخورد با خودرو‌هاي شوتي (خودرو‌هاي تندرو حامل كالاي ملواني قاچاق) در دستور كار ناجا است.

به گزارش خبرآنلاين سردار ايوب سليماني در سي و نهمين جلسه قرارگاه مركزي مقابله با قاچاق كالا و ارز، اظهارداشت: مهمترين رويكرد نيروي انتظامي در امر مبارزه با قاچاق كالا و ارز، پيشگيري، پيش بيني و مبارزه است.

وي، مبارزه با قاچاق كالا و ارز را مهمترين ماموريت پليس امنيت اقتصادي اعلام و برتعامل و همكاري ديگر رده‌هاي ناجا با اين پليس تاكيد كرد و گفت: با توجه به دستور العمل‌هاي صادره از ستادكل نيرو‌هاي مسلح، در امر مقابله با قاچاق كالا و ارز مي‌بايست از ظرفيت ساير نيرو‌هاي مسلح نيز بهره برد.

اين مقام عالي انتظامي با اعلام اينكه برخورد با خودرو‌هاي تندرو حامل كالاي ملواني قاچاق (موسوم به شوتي) در دستور كار ناجا است، گفت: پليس امنيت اقتصادي در حوزه مبارزه با قاچاق كالا و ارز مي‌بايست همچون گذشته بدون هيچ مماشاتي با هيچ نهاد و شخصي به تلاش و مبارزه جدي خود با اين پديده ادامه دهد.

جانشين فرمانده ناجا ضمن تقدير از اقدامات و تلاش‌هاي پليس امنيت اقتصادي ناجا، گفت: در هفت ماهه نخست امسال، اين پليس در كشفيات كالاي قاچاق توفيقات خوبي به دست آورده كه بايد اين روند ادامه داشته باشد.

سردار سليماني بر تعامل و همكاري تنگاتنگ ساير نهاد‌ها براي مبارزه جدي‌تر با قاچاق كالا و ارز تاكيد كرد.