تلکس خوزنا : عملكرد برخي هيئت‌هاي ورزشي خوزستان راضي كننده نيست
یکشنبه، 12 آذر 1402 - 08:14     کد خبر: 189318

خوزنا:

مديركل ورزش و جوانان خوزستان گفت: عملكرد برخي هيئت‌هاي ورزشي خوزستان راضي كننده نيست به همين دليل بررسي وضعيت عملكردي همه هيئت‌ها در دستور كار است.

حميد بني تميم در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار كرد: از آذر ماه سال ۱۴۰۰ افتخار خدمتگزاري در استان خوزستان را داشتم كه ۲ سال پركار و سختي را پشت سر گذاشتيم. اتفاقات مثبت و ارزنده‌اي در اين مدت رقم خورد اما در مجموع با ايده‌آل‌ها بسيار فاصله داريم.

مديركل ورزش و جوانان خوزستان در خصوص عملكرد هيأت‌هاي ورزشي گفت: براي اينكه بگوييم رشته‌اي فعال بوده يا مورد نقد است، بايد كل عملكردش را بررسي كنيم؛ يعني در آموزش چه برنامه‌هايي داشته، در اعزام‌ها و ميزباني‌ها چگونه عمل كرده، در برگزاري مسابقات درون استاني و انتخابي چه اقدامي انجام داده و يا براي پرورش مربي و داور چه كارهايي انجام داده است، اين‌ها همه شاخصه‌هاي مهم يك رشته است كه بايد تك به تك آنها را ارزيابي كنيم و بعد بگوييم كه آيا اين رشته موفق بوده است يا خير.

وي با بيان اينكه به شدت از عملكرد برخي رشته‌ها گله‌مند و ناراضي هستم، تصريح كرد: ۵۳ هيأت ورزشي داريم و گاهي ناخواسته با برخي از هيأت‌ها و فدراسيون‌هاي آنها وارد چالش مي‌شويم كه طبيعتاً اين چالش‌ها به هيچ عنوان به نفع ورزش نخواهد بود.

مديركل ورزش و جوانان خوزستان بيان كرد: معاون ورزش استان براي ارزيابي عملكرد هيأت‌ها و شهرستان‌ها، گروهي تشكيل داده كه رشته به رشته به همراه تيم، سركشي انجام مي‌دهد. ضمن اينكه تأييد مي‌كنم عملكرد برخي رشته‌ها متناسب با ظرفيت‌هاي موجود نيست اما بايد گفت كه شرايط اقتصادي هم كار را سخت كرده و هزينه‌اي كه شايد در گذشته مي‌توانست ميزباني پنج رويداد را پوشش دهد اكنون براي بليط تيم هم كفايت نمي‌كند لذا بايد بپذيريم وقتي شرايط اقتصادي سخت مي‌شود، جذب اسپانسر هم سخت مي‌شود.

بني تميم ادامه داد: استفاده از حركت سازمان‌هايي مثل نفت و ملي حفاري كه قبلاً كمك مي كرده‌اند، كار را براي هيأت‌ها دشوارتر مي‌كند ولي ما اميدوار هستيم زيرا هم ظرفيت استان گسترده است و هم اينكه نيروي انساني و استعدادهايي كه در استان وجود دارد حقشان خيلي بيشتر از اينها است.


برگشت به تلکس خبرها