تلکس خوزنا : ۱۹۴ مقاله از دبيرخانه دومين كنگره هوش مصنوعي دريافت شد
یکشنبه، 12 آذر 1402 - 08:15     کد خبر: 189320

خوزنا:

دبير اجرايي دومين همايش ملي هوش مصنوعي گفت: در حوزه كنگره ۱۹۴ مقاله از دبيرخانه دومين كنگره هوش مصنوعي دريافت شده است.

مهر، صادق احمدي ماژين بعد از ظهر امروز شنبه در نشست خبري دومين كنگره هوش مصنوعي كه در علوم پزشكي اهواز برگزار شد، اظهار كرد: فلسفه و چرايي برگزاري همچنين همايش‌هايي، نگاه اسناد بالادستي، نگاه مقام معظم رهبري و احساس نياز در حوزه ورود فناوري‌هاي نوين در تمام عرصه زندگي و حوزه‌هاي بين رشته‌اي از جمله علوم پزشكي است كه دانشگاه علوم پزشكي اهواز به همت بسيج جامعه پزشكي استان، به برگزاري همچنين همايشي انديشيد.

دبير اجرايي دومين همايش ملي هوش مصنوعي بيان كرد: سال گذشته همايش كنگره هوش مصنوعي به صورت ملي برگزار شد و امسال در قالب كنگره دو روز همراه با مدرسه‌اي در كنار آن در روزهاي ۱۴ و ۱۵ آذرماه برگزار خواهيم كرد.

وي با بيان اينكه اين همايش دومين كنگره هوش مصنوعي دو تيم اجرايي داشت، تصريح كرد: يك تيم اجرايي در خصوص مدرسه كسب و كار مبتني بر هوش مصنوعي و سناريويي كه در آنجا است، فعاليت كرد.

دبير اجرايي دومين همايش ملي هوش مصنوعي ادامه داد: فراگيران و شركت كنندگان، در هفته‌هاي گذشته آموزش‌هاي مجازي را دريافت كرده‌اند و پس از گزينش‌هايي كه صورت مي‌گيرد، تعدادي از افراد به صورت حضوري در اهواز كار را ادامه خواهند داد كه تيم برتر به عنوان تيم برتر مدرسه انتخاب مي‌شود.

احمدي ماژين گفت: در حوزه كنگره ۱۹۴ مقاله از دبيرخانه دومين كنگره هوش مصنوعي دريافت شده است. در بخش تجربه و ايده هم ورود كرده‌ايم كه اين يك بخش نو، اضافه بر كنگره‌هاي متناظر است؛ در كنگره ايده‌هاي فراواني داريم كه ممكن است در نهايت منتج به پروژه‌ها و نتايجي در آينده شوند.

وي اضافه كرد: مطالبي كه در زمينه مقاله و سخنراني دريافت شده در قالب پنج پنل تخصصي ارائه مي‌شود، همچنين علاوه بر آن در بخش پوستر هم پذيرش مقاله به شكل خلاقانه داشته‌ايم كه به صورت موازي در كنار سخنراني‌ها قرار داده مي‌شود و بازديدكنندگان مي‌توانند از آنها استفاده كنند.

دبير اجرايي دومين همايش ملي هوش مصنوعي اظهار كرد: در بخش برگزيدگان كنگره، سه مقاله كامل يا سخنراني برتر، سه پوستر برتر و يك ايده برتر خواهيم داشت.


برگشت به تلکس خبرها