تلکس خوزنا : ۷۷ نفر متهم در اهواز دستگير شدند
یکشنبه، 12 آذر 1402 - 08:16     کد خبر: 189322

خوزنا:

فرمانده انتظامي اهواز از اجراي طرح سراسري چهار روزه پيشگامان (امنيت انتظامي ۴) براي مقابله با جرايم سرقت در اين شهرستان خبر داد و گفت: در اين طرح ۷۷ نفر متهم در اهواز دستگير شدند.

 خبرگزاري مهر، سرهنگ حسين زلقي با اعلام اين خبر بيان كرد: طرح سراسري پيشگامان (امنيت انتظامي ۴) براي مقابله با جرايم سرقت از سوي فرماندهي اهواز به مدت چهار روز در اين شهرستان اجرا شد.

وي افزود: با تلاش شبانه روزي پليس‌هاي تخصصي تابعه تعداد ۷۷ نفر متهم كه از اين تعداد ۵۶ نفر سارق سابقه دار هستند، شناسايي و پس از هماهنگي با مقام قضائي در عمليات‌هاي جداگانه دستگير و به مقر انتظامي دلالت داده شدند.

سرهنگ زلقي اظهار كرد: متهمان در تحقيقات انجام شده به انواع جرايم سرقت شامل سرقت موتورسيكلت، اماكن خصوصي، سرقت به عنف، سرقت مسلحانه، سيم و كابل مخابراتي و موبايل و… در شهرستان اهواز اعتراف كردند.

وي تصريح كرد: از ديگر نتايج حاصله طرح نامبرده دستگيري ۱۳ باند سارقان مسلح و كشف ۳۴ قبضه سلاح غيرمجاز و دستگيري ۱۸ نفر از عاملان تيراندازي در نقاط مختلف شهرستان اهواز بود.

فرمانده انتظامي اهواز با اشاره به اينكه متهمان پس از تكميل پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي شدند، گفت: پليس مأموريت مقابله با جرايم سرقت را به صورت مستمر و ويژه رصد و دنبال خواهد كرد و شهروندان در صورت اطلاع از هرگونه فعاليت مجرمانه قانون گريزان، موضوع را با شماره ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.


برگشت به تلکس خبرها