تلکس خوزنا : آزادسازي فاز دوم بلوار حضرت خديجه (س) انجام مي شود
یکشنبه، 12 آذر 1402 - 09:31     کد خبر: 189328

خوزنا:

يزد-عليرضا  مهران پور

مدير شهرداري منطقه چهار يزد از آزادسازي فاز دوم بلوار حضرت خديجه (س) به طول ۸۰۰ مترمربع و با اعتبار ۲۰۰ ميليارد تومان خبر داد.

سيد ابوالفضل كشفي مدير شهرداري منطقه چهار يزد گفت: باتوجه به پيگيري اعضاي شوراي شهر و با دستور شهردار يزد، آزادسازي فاز دوم بلوار حضرت خديجه (س) حد فاصل خيابان شهيد عابدي تا بلوار شهيد پاكنژاد در دستور كار قرار گرفت.

او افزود: به همين منظور مقرر شده تا براي بهره برداري كامل بلوار حضرت خديجه (س) و با هدف كاهش بار ترافيكي بر روي محدوده بلوار شهيد پاكنژاد، ميدان همافر، بلوار شهيد صدوقي و دسترسي راحت اهالي اهرستان و شهرونداني كه در خيابان شهيد حسن خليل بيگي و خيابان ايمان ساكن هستند، اين پروژه در اولويت قرار گيرد.

مدير شهرداري منطقه چهار اظهار اميدواري كرد تا مالكين در مسير نهايت تعامل و همكاري را با شهرداري داشته باشند تا آزادسازي اين پروژه كه سال ها از تصويب آن مي‌گذرد، اجرايي شود.

مدير شهرداري منطقه چهار يزد تصريح كرد: طول تقريبي اين پروژه ۸۰۰ متر مربع و عرض آن ۳۰ متر است كه تاكنون ۳۰ درصد از فاز دوم آن آزادسازي شده و براي اتمام آن حدود ۲۶ پلاك شناسايي و ۱۷ هزار مترمربع بايد آزادسازي صورت گيرد.

كشفي اعتبار در نظر گرفته شده براي اين پروژه را ۲۰۰ ميليارد تومان اعلام كرد كه با مساعدت شهردار، از منابع درآمدي شهرداري تامين خواهد شد.


برگشت به تلکس خبرها