صفحه اول     درباره ما     تماس     پیوندها  
یکشنبه، 26 خرداد 1398 - 02:09   
  تازه ترین اخبار:  
 صفحه اول روزنامه های کشور
 
 یادداشت
  آیا روز مسجدسلیمان از یاد مسوولان رفته است؟!
  زنـی که قـلم را وادار به ستایشش کرد، زلیخا نظری به قلم ابوذر آبچر
  آقامون جنتلمنه بمبی بود که کاش آموزش و پرورش کشور را بیدار کند
  معلم خوب من و 15 کاری که انجام نمی‌دهد...
  مخابرات خوزستان، پر شتابتر از هر زمان!
  همجه های غیر منطقی بر علیه استانداری که بی نظیر است
  خشم خروشان رودها یا صدای سیلاب سدها
  توسعه نیافتگی خوزستان هم ریشه حاکمیتی دارد و هم ریشه مردمی
اگرچه در حوزه علوم انسانی و عوامل مرتبط به انسان و زندگی اجتماعی آن نمی توان مانند علوم طبیعی با قاطعیت رابطه علت و معلول بین پدیده ها ایجاد کرد ولی به طور نسبی می توان در تحلیل پدیده های اجتماعی روابط علت و معلولی پیدا کرد
  جانبازان بنیاد کجای مملکت هستند؟
  منابع حذف یارانه‌ها، فرصتی برای توسعه انسانی در خوزستان
 
 گزارش
  پیاز به نرخ دلار و خرمایی که به دهان خارجی‌ها شیرین است
  آهوی ریم در دام بی تدبیری!
  فاضلاب شهری؛ بزرگترین تهدید سلامتی انسان
  از زالودرمانی تا فواید بسیار آن
  سد گتوند بلای جان کشاورزی در خوزستان
  نشست هیئت علمی موسسه ی زبان خوزی گویش(دزفولی/شوشتری) برگزار گردید
  سرریز فاضلاب ها تهدید بزرگ سلامتی عمومی مردم
  "آب نمک" روی زخم‌های 38 ساله آبادان و خرمشهر
  کانال علی کمال کنام و آلودگی های زیست محیطی!
  کتاب ، انسان و محیط زیست چقدر در روند آموزشی دانش آموزان تاثیر دارند؟
 
 معرفی کتاب
معرفی کتاب
معرفی کتاب
در سال 2012 نگاشته و منتشر شد و جایزه دانش‌آموزان «مین» در سال 2014 و جایزه «مارک تواین» در سال 2015 را کسب کرد. ساخت فیلمی در سال 2017 بر اساس این رمان، کتاب «اعجوبه» یا «شگفتی» را دوباره در کانون توجه قرار داد و سبب شد مردم برای خریدش به کتاب‌فروشی‌ها هجوم ببرند
- اندازه متن: + -  کد خبر: 82759صفحه نخست » آخرین اخبار سه شنبه، 20 فروردین 1398 - 19:58
ماجرای توئیت ساعت ۸:۱۰ صبح
  


ساعت ۸:۱۰ صبح روز سه شنبه ۱۳۹۸/۱/۲۰ (میلاد امام حسین علیه السلام و روز پاسدار) فقط چند ساعت بعد از اینکه ترامپ شدیدترین حملات لفظی را علیه سپاه انجام داده و سپاه را به زعم خود در لیست سیاه دولت امریکا قرار دادند، محمد مهاجری بدون مقدمه در توئیتر نوشت:

ماجرای توئیت ساعت ۸:۱۰ صبح

درباره توئیت ساعت ۸:۱۰ صبح محمد مهاجری، ذکر چند نکته لازم است:

۱. اکنون یک هفته از خاتمه سفر محسن رضایی به مناطق سیل زده می گذرد. مهاجری اگر واکنشی درخور داشت چرا همان موقع نگفت؟ اکنون چه پیش آمده که اظهارنظر پر نیش و کنایه او را ضروری ساخته؟ یک هفته پس از خاتمه آن سفر، چه تغییری در معادلات سیاسی او رخ داده که تصمیم به این حمله گرفته است؟ اگر به یک هفته قبل برگردیم، می بینیم پیج محسن رضایی در اینستاگرام و توییتر، بیش و پیش از آنکه تصویری از خودش در مناطق سیلزده منتشر کند، تصویر جوانان را منعکس کرد که در حال کمک به هموطنان خود هستند و در متن هم از جوانها خواست با تجارب دفاع مقدس به کمک هموطنانشان بشتابند. خط رضایی از نوجوانی و جوانی و دوران مبارزه و بعدش دوران دفاع مقدس و... همین بوده و همیشه کنار مردم و در تلاش برای کاهش رنج آنها. محسن رضایی در حوادث تلخ ناشی از خروش طبیعت که در ایام فرماندهی او در سپاه رخ داد (مثل زلزله سال ۶۹ رودبار و منجیل و سیل سال ۷۳ خوزستان) تمام امکانات نهادهای تحت امر خود را پای کار برد تا رنج مردم را کاهش دهد. در ایام دبیری مجمع تشخیص هم در حوادث مختلف نظیر زلزله بم، زلزله کرمانشاه و سرپل ذهاب و قصرشیرین و اکنون سیل گلستان، لرستان و خوزستان همیشه دنبال به فعلیت رساندن ظرفیت های مردمی و نهادهای انقلابی و انتقال تجربه و ایجاد هماهنگی به منظور کاهش خطاهای مدیریتی نهادهای دولتی در کمک به هموطنان بوده است. رضایی این بار هم در فروردین ۹۸ درباره درد مردم گلستان، لرستان و خوزستان سکوت نکرد و بی تفاوت نبود. رضایی مثل رفقای آقای محمد مهاجری در تعطیلات لاکچری خارج از کشور نبود. رضایی در بدترین شرایط آب و هوایی که فرودگاه خرم آباد بسته بود با ماشین به مناطق سیل زده رفت و تعدادی از گروههای داوطلب مردمی را سازماندهی کرد تا به هموطنان خود کمک کنند. محسن رضایی فقط به یک "انتقال تجربه" انسانی نوع دوستانه پرداخت. چرا سیاست بازها از انتقال تجربه به جوانان هراسان شده اند؟ مهاجری به آن مدیران که در سفرهای تفریحی و شخصی خارج از کشور بودند یا سکوت کردند یا بی حال و بی عمل بودند نقدی وارد نمی کند ولی به این کهنه سرباز ملت ایران بخاطر انتقال تجربه به جوانها ایراد می گیرد. چرا سیاست بازها مخالفند که جوانها آن تجربه را دریافت کنند؟ آن تجربه گرانبها چیست که مایه بغض و هراس سیاست بازها از واشنگتن و لندن تا تهران است؟ یاللعجب!


۲. مهاجری را با مهاجرانی که مقیم لندن است اشتباه نگیریم. هر دو از مدیران فرهنگی نظام و مرتزق بیت المال بوده اند ولی آنکه مقیم لندن است این ظلمی که مهاجری مقیم تهران رواداشته را نکرده و این خوش رقصی را بی فاصله بعد از امضای ترامپ ننموده است. بله، مهاجری هنوز جسمش در تهران است ولی زبانش همسوتر با واشنگتن و لندن است در مقایسه با آن همنامش که مقیم لندن است. مهاجری مدیر رسانه های نزدیک به دولت بوده و هست اصطلاحا او هیچگاه دوشاخه اش را مستقیما به پریز ملت نزده است. (محمد مهاجری همچنین توضیح نداده در دهه ۱۳۶۰ که زن و مرد و پیر و جوان به جبهه های جنگ و خطوط مقدم و پشتیبانی جنگ شتافتند دقیقا کجا و چند روز در کنار مردم بوده، در زلزله سال ۶۹ رودبار و منجلیل، سیل سال ۷۳ خوزستان، زلزله بم، زلزله کرمانشاه و سرپل دهاب و اکنون سیل گلستان، لرستان و خوزستان چه کمکی به همنوعان خود کرده و دقیقا کجای جریان عظیم کمکهای مردمی بوده است؟
مهاجری جسمش هنوز لااقل در تهران است؛ اگر تعاقب و توالی بین حملات رسانه ای او و حملات امریکا و انگلیس می بینید، به بزرگی خودتان ببخشید. مدیونید اگر فکر کنید قطب نمای توئیتر او با واشنگتن و لندن تنظیم می شود. مخصوصا مدیون اوهستید اگر فکر بدی کنید که چرا یک هفته بعد از خاتمه سفر محسن رضایی به مناطق سیلزده و دقیقا ساعت ۸:۱۰ صبح روز "پاسدار" و کمتر از یکروز پس از سخنان ترامپ چنین توییتی زده است. حمله محمد مهاجری به محسن رضایی فرمانده کل سپاه در دوران پرافتخار دفاع مقدس، وبنیان گذار نیروی قدس سپاه که امروز خار اصلی در چشم امریکا وترامپ شده آن هم بخاطر انتشار تصویر چند جوان داوطلب که به یاری هموطنانشان شتافته اند، آن هم در ایام خاص و جشنهای شعبانیه و روز پاسدار و روز جانباز، دقیقا نشان دهنده اهمیت و تاثیرگذاری محسن رضایی است و به ما می گوید که دود از کنده بلند می شود و به ما_ملت می گوید که قدر کهنه سربازهایمان را در برابر سیاست بازان بیشتر بدانیم.


۳. سردار باقرزاده رئیس کمیته تفحص پیکرهای شهدا چندی پیش در سخنانش به مناسبت روز پاسدار و روز جانباز، این روز را به پاسدارها و جانبازهایی که حاضر نشدند پرونده جانبازی تشکیل دهند تبریک گفت و در آن میان خاطره کتف شکسته و جانباز شدن محسن رضایی در عملیات خیبر را برای راویان جوان دفاع مقدس تعریف کرد و توضیح داد که محسن رضایی فرمانده کل سپاه در دوران دفاع مقدس در همان بیمارستان صحرایی جبهه در کنار سربازان عادی مداوا شده و حاضر نشده حتی برای یک نصف روز به تهران برگردد و در بیمارستانهای مجهز پایتخت مداوا شود و تا پایان عملیات در خط مقدم مانده و تصویر و فیلم او با "دست آتل بندی شده" هنگام اعلام رمز عملیات وجود دارد سردار باقرزاده توضیح داد که محسن رضایی حتی حاضر نشد برای خود پرونده جانبازی تشکیل دهد و هرگز نیز این جانباز شدن را بیان نکرد.


با دیدن این هتاکی محمد مهاجری، با خودم گفتم: یا للعجب که کار مملکت به کجا رسیده که محمد مهاجری در توئیت ساعت ۸:۱۰ صبح روز میلاد امام حسین(ع) که به نام روز پاسدار و فردایش نیز بعنوان روز جانباز نامیده شده، به کهنه سرباز ملت و جانباز انقلاب و جنگ هتاکی می کند و از دوشاخه و پریز می پرسد و گستاخانه می نویسد یکنفر دوشاخه محسن رضایی را از پریز بکشد!


آقای مهاجری تو و احیانا اگر کسانی کارفرمایت بوده اند و فریبت داده اند در اشتباهید همانگونه که ترامپ و امریکا هم در اشتباهند که بخواهید دوشاخه پیروان حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابالفضل(س) را بکشید. دوشاخه محسن رضایی ها و جانبازهای سرافراز دفاع مقدس و کتف های شکسته او و امثال او به منبع لایزال انرژی ولایت و ایثار و حضرت سیدالشهدا (ع) و حضرت ابالفضل العباس(س) وصل است. شما به کجا وصلید؟ صبح روز پاسدار و روز جانباز مبارکباد. صبحها چه زود کارت می زنید آقای مهاجری !چون در توییت خود به دیالوگی از فیلم آژانس شیشه ای اشاره کردید، من هم با دیالوگی از آن فیلم به نوشتارم خاتمه می دهم: حاج آقا تقبل الله.
 

   
  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  مخاطب گرامی: از انتشار نظرات تکراری و یا حاوی کلمات توهین آمیز معذوریم
  کد امنیتی:
 
 پر بیننده ترین ها
  سرمربی استقلال خوزستان تا 2 روز دیگر معرفی می‌شود
  نحوه استفاده اصحاب رسانه از تسهیلات بیمه تکمیلی اعلام شد
  جزئیات صدور برگه‌های هدایت تحصیلی دانش‌آموزان
  پرداخت مهریه مشمول مالیات سکه نیست
  ٢۰۰هزار متر مربع از کوی مهدیس زیرسازی و آسفالت شد
  جزئیات نحوه پرداخت و میزان مالیات خریداران سکه
  سقوط خودروی سمند درون حفره بلوار پاسداران اهواز / عکس
  قیمت طلا، سکه و ارز در روز شنبه
  میزان ارز همراه حجاج اعلام شد
  تخلفات صنفی را به سامانه 124 اطلاع دهید
  انهدام باند سارقان در پی انتشار کلیپ سرقت در فضای مجازی
  اجرای طرح تشویقی توزیع لاستیک و روغن در بندر امام خمینی(ه)
  واکنش‌مدیرقبلی‌استقلال‌به‌محرومیت‌۵ساله‌بخاطرجعل
  ایران بیشتر از جمعیتش مشترک تلفن همراه دارد!
  داوطلبان منتظر تعویق زمان کنکور نباشند
 
 آخرین اخبار
  ایران بیشتر از جمعیتش مشترک تلفن همراه دارد!
  واکنش‌مدیرقبلی‌استقلال‌به‌محرومیت‌۵ساله‌بخاطرجعل
  اجرای طرح تشویقی توزیع لاستیک و روغن در بندر امام خمینی(ه)
  قیمت طلا، سکه و ارز در روز شنبه
  انهدام باند سارقان در پی انتشار کلیپ سرقت در فضای مجازی
  میزان ارز همراه حجاج اعلام شد
  مصوبه مجلس درباره تأمین اعتبار پروژه‌های مترو چه می‌گوید؟
  تخلفات صنفی را به سامانه 124 اطلاع دهید
  15 نیروگاه به ظرفیت برق خوزستان اضافه می‌شود
  افتخاری و ورمزیار جمعا ۱۵ سال از فعالیت‌های فوتبالی محروم شدند
  جزئیات نحوه پرداخت و میزان مالیات خریداران سکه
  ٢۰۰هزار متر مربع از کوی مهدیس زیرسازی و آسفالت شد
  نحوه استفاده اصحاب رسانه از تسهیلات بیمه تکمیلی اعلام شد
  داوطلبان منتظر تعویق زمان کنکور نباشند
  جزئیات صدور برگه‌های هدایت تحصیلی دانش‌آموزان
  سرمربی استقلال خوزستان تا 2 روز دیگر معرفی می‌شود
  پرداخت مهریه مشمول مالیات سکه نیست
  سقوط خودروی سمند درون حفره بلوار پاسداران اهواز / عکس
  کوچکترین داوطلب کارشناسی ارشد / عکس
  دو شیء پرنده به نفت‌کش ژاپنی آسیب رساندند
  نشست اضطراری تاج با مدیران عامل باشگاه ها بعد از ورود دادستانی
  ریشه کن کردن سرطان توسط مگس های تراریخته!
  شهرمعروف به اولین ها در ایران + تصاویر
  فروش عجیب اسباب‌بازی با شمایل داعش در مشهد
  جدیدترین جزئیات از پایتخت ۶
  تولید یک خودروی جدید در ایران در راه است
  مراقب این پیامک‌های کلاهبرداری باشید
  توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ورودی پایه‌دهم مدارس سمپاد و نمونه‌دولتی
  شاگردان ویلموتس در رده‌بندی فیفا 20 شدند
  افزایش ۵ درصدی حجم بسته‌های اینترنتی
  پیش‌بینی دمای ۴۹ درجه و‌ بالاتر برای اول هفته
  شرط جدایی بیرانوند از پرسپولیس مشخص شد
  مراقب این پیامک‌های کلاهبرداری باشید
  ٢۰۰هزار متر مربع از کوی مهدیس زیرسازی و آسفالت شد
  استراماچونی رسماً سرمربی استقلال شد
  قبض‌های کاغذی برق از مهر ماه دیگر توزیع نمی‌شود
  رفع بخش عمده مشکل آسفالت اهواز تا پایان سال جاری
  اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد نیمه دوم تیرماه
  فیلم‌های سینمایی آخر هفته تلویزیون
  نتایج اولیه آزمون دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد
  حضور استراماچونی در استقلال منتفی شد؟
  زمان واریز یارانه خرداد ماه مشخص شد
  جزئیات میزان مالیات خریداران سکه مشخص شد
  کانال های سیلاب بند راهکار جلوگیری از سیلاب های آینده
  خاموشی برق برخی مناطق اهواز در روز چهارشنبه
  تعطیلی به بانک‌های استان خوزستان هم رسید
  آغاز پرداخت معوقه حقوق فروردین‌ماه بازنشستگان تأمین اجتماعی
  نسخه‌های پزشکی ۸ شهر خوزستان الکترونیکی می‌شود
  برانکو در پرسپولیس ماند
  هیچ محدودیتی در خصوص صدور مجوز برای صنایع تبدیلی نداریم
  درصورت پیش‌بینی دقیق‌تر مقابله با سیلاب ۱۵ درصد بهبود پیدا می‌کرد
  کاهش قیمت خودرو همچنان ادامه دارد
  تاسیس اولین مرکز پژوهش های صنعتی و معدنی
  دریافت شهریه از دانشجویان مهمان غیرقانونی شد
  ضوابط و مقررات معافیت بخشودگی سنی مشمولان سربازی اعلام شد
کد نمایش در سایت یا وبلاگ
  ادامه آخرین اخبار
 
 وب گردی
ویراژ خودروی آسکا تا ۲۰۲۵در آسمان +عکس
ویراژ خودروی آسکا تا ۲۰۲۵در آسمان +عکس
  چرا ضریب‌هوش ایرانیان رو به کاهش است؟
چرا ضریب‌هوش ایرانیان رو به کاهش است؟
  روش درست کردن سبزه عید در تنگ شیشه ای
روش درست کردن سبزه عید در تنگ شیشه ای
  روش کوچک کردن پروستات با فرمول غذایی
روش کوچک کردن پروستات با فرمول غذایی
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
خوزنا شروع فعالیت: 1388
khoozna@gmail.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار