صفحه اول     درباره ما     تماس     پیوندها  
چهارشنبه، 30 بهمن 1398 - 22:46   
  تازه ترین اخبار:  
 صفحه اول روزنامه های کشور
 
 یادداشت
  پیام حاج جواد خادمی در ارتباط با انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
  رای به مقبولیت و محبوبیت ایران اسلامی
  تقویت منافع ملی با شرکت در انتخابات مجلس
  پست فروشی به سبک نامزدهای انتخابات
  چاره ی ناکارآمدی درخدمت ،شایستگی در وکالت است!!
  عبور از نان گرم و روزنامه
  کاش این چراغ قرمز هیچ وقت سبز نشه
  مشق عشق در پیاده روی اربعین
  برای روز کودک؛ کبوتری با بال‌های زیتونی
  نقطه ها
 
 گزارش
  آیین نکوداشت استاد زال پور در دزفول برگزار گردید
  قطع آب کرخه در ۱۰ هزار هکتار زمین‌ کشاورزی دشت‌آزادگان
  پیاز به نرخ دلار و خرمایی که به دهان خارجی‌ها شیرین است
  آهوی ریم در دام بی تدبیری!
  فاضلاب شهری؛ بزرگترین تهدید سلامتی انسان
  از زالودرمانی تا فواید بسیار آن
  سد گتوند بلای جان کشاورزی در خوزستان
  نشست هیئت علمی موسسه ی زبان خوزی گویش(دزفولی/شوشتری) برگزار گردید
  سرریز فاضلاب ها تهدید بزرگ سلامتی عمومی مردم
  "آب نمک" روی زخم‌های 38 ساله آبادان و خرمشهر
 
 معرفی کتاب
معرفی کتاب
معرفی کتاب
- اندازه متن: + -  کد خبر: 86998صفحه نخست » آخرین اخبار پنجشنبه، 24 بهمن 1398 - 22:10
عنایت اسفندیاری نژاد کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه اهواز،کارون، باوی و حمیدیه:
با شعار راه به جایی نخواهیم برد
سابقه عملکردی احزاب و گروه ههای سیاسی در استان خوزستان به شکل مطلوب عمل نکرده است در صورتیکه وجود احزاب و گروه های سیاسی در جامعه دموکراتیک محور موجب افزایش مشارکت مردم در انتخاب و تسهیل انتخاب افراد اصلح می شود اما این مسئله نیز در استان خوزستان به صورت کم رنگ دیده می شود.
  

به فرموده مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب شکوهمند اسلامی؛ جوانان متعهد و انقلابی که دارای تخصص و لیاقت علمی، عملی و مدیریت جهادی هستند را راهی مجلس شورای اسلامی نمائیم چرا که در صورتی که مجلسی کاردان و متعهد، عهده دار قانون گذاری و نظارت بر اجرای صحیح قوانین باشد؛ روز به روز از مشکلات مردم کاسته خواهد شد و معضلات اجتماعی  کم تر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری خوزنا ؛ عنایت اسفندیاری نژاد کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در نشست خبری با جمعی از اصحاب رسانه در اهواز گفت: انتخابات یکی از مبانی عملی دموکراسی و نمودی از تبلور حاکمیت مردم بر مردم است که همه ما به عنوان دوست داران انقلاب اسلامی و ایران؛ باید تلاش نماییم تا عرصه را برای مشارکت بیشتر عموم مردم در انتخابات و به تبع آن حضور پرشور فراهم آوریم .

عدم موفقیت احزاب در استان خوزستان در عمل به وعده ها :


اسفندیاری نژاد در ادامه افزود: بسیاری از افراد در این جامعه هستند که دارای توانایی های علمی و عملی برای خدمت رسانی شایسته هستند و باید زمینه برای حضور آنها فراهم شود ولی به علت فقدان عملی احزاب، این معرفی و توانایی جهت کمک به ورود به این افراد به جایگاه های عملیاتی و اجرایی و عرصه خدمت رسانی وجود ندارد .
همان طور که همه شما بهتر می دانید همه ما در استان خوزستان از این منظر آسیب های بیشتری دیده ایم و به این علت که احزاب در استان خوزستان و به طور خاص در شهر اهواز به نحو شایسته نتوانسته اند مطالبات اعضای خود را فراهم نمایند بنده ترجیح می دهم در راستای احقاق حقوق قانونی مردم شریف اهواز، کارون باوی و حمیدیه در این دوره از انتخابات به صورت مستقل ورود نمایم تا در صوری که در انتخابات با آرای مردم به مجلس شورای اسلامی راه یافتم وام دار گروه یا جریانی نباشم و به صورت صحیح رسالت قانون گذاری و نظارت بر اجرای صحیح قوانین را به انجام برسانم.

اهم برنامه ها:

اسفندیاری نژاد در خصوص برنامه های خود در خصوص رفع بیکاری جوانان که یکی از مهم ترین معضلات جامعه کنونی ایران بالاخص استان خوزستان و شهر صنعتی اهواز است، گفت: اشتغال را باید از چند بعد مورد برسی قرار دهیم  ، مشکل بیکاری امروزه یکی از معضلات اساسی کشور است و در خوزستان چون دولتی ترین استان کشور می باشد  مردم هم انتظار اشتغالزایی در ادارات یا شرکت های دولتی را دارند. هرچند معتقدم که در استخدام ها باید اولویت مردم بومی داشته باشند ولی معطوف شدن نگاه به سمت اینکه اشتغالزایی صرفا باید دولتی باشد آسیب زا است . در استان زرخیز خوزستان بسترهای طبیعی ، ثروت های خدادادی طبیعی و همچنین اقلیم جغرافیایی مناسبی برای تولید اشتغال وجود دارد که متاسفانه به جهت عدم التزام و اهتمام عملی مدیران به این مقوله؛ نه تنها گردشگری در استان ما و به ویژه شهر اهواز تولید  اشتغال نکرده است بلکه به صورت کامل مغفول مانده است.

با شعار راه به جایی نخواهیم برد

مغفول ماندن پتانسیل های عظیم استان خوزستان :

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در ادامه گفت : یکی از این پتانسیل هایی که در خوزستان مغفول مانده است کمبود صنایع تولیدی مایحتاج کارخانجان نفت، گاز و پتروشیمی است و امیدوارم با طرح هایی که دارم بتوانم مسئولان وزارت نفت را نسبت به استفاده حداکثری از پتانسیل شرکت دانش بنیان بومی استان و جوانان متعهد و کارشناس بومی اقناع نمایم.
وی در ادامه با اشاره به مجاورت کشورهای همسایه با مرز استان خوزستان و نیاز مبرم آنان به خدمات پزشکی؛ یکی از صنایعی که می تواند به نحو شایسته تولید  اشتغال نماید را صنعت توریسم سلامت عنوان کرد و گفت: امیدوارم در صورتیکه به مجلس شورای اسلامی راه یابم بتوانم از این منظر تولید اشتغال برای جوان و همچنین تولید ثروت برای استان خوزستان نمایم.

رسالت اصلی نمایندگان مجلس شورای اسلامی:


اسفندیاری نژاد وظایف نمایندگان مجلس را تصویب و نظارت بر اجرای صحیح قوانین و صیانت از منافع آحاد جامعه بالاخص حوزه انتخابیه خود عنوان کرد و با اشاره به عملکرد ناشایست برخی از نماینگان در ادوار گذشته گفت: نارسایی ها و عدم توزیع متوازن ثروت و همچنین عدم اجرای عدالت منطقه ای در وضع قوانین مجلس شورای اسلامی نشانگر عدم مطالبه گری صحیح نمایندگان ادوار گذشته است صرف تنها حضور و ارائه دیدگاه در صحن علنی مجلس کافی نیست و یک نماینده کاردان باید زبان گویای مردم حوزه انتخابیه خود و پلی جهت تسهیل ارتباط مردم با مسئولین و رساندن حرف مردم به مسئولین باشد و چنانچه در دستگاه یا ارگانی کم کاری و یا نقصان عملکردی صورت بگیرد؛ یک نماینده وظیفه شناس و متعهد باید از حقوق مردمی که با رای خود به او اعتماد کرده اند و او را به نمایندگی خود انتخاب نموده اند؛ دفاع نماید.
وی در مورد انتخابات پیش رو با اشاره به اینکه در سنوات گذشته احزاب در استان بصورت موفق عمل نکرده اند عنوان کرد :  سابقه عملکردی احزاب و گروه های سیاسی در استان خوزستان به شکل مطلوب عمل نکرده است و از این رو آن گونه که شایسته و بایسته است این احزاب نمی توانند در پیشبرد اهداف خود در خصوص معرفی نمایندگان مورد نظر به مردم موفق عمل نمایند در صورتیکه وجود احزاب و گروه های سیاسی در جامعه دموکراتیک محور موجب افزایش مشارکت مردم در انتخاب و تسهیل انتخاب افراد اصلح می شود اما این مسئله نیز در استان خوزستان به صورت کم رنگ دیده می شود.
عنایت اله اسفندیاری در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به آلایندگی های مربوط به فلرهای نفتی در استان خوزستان و در شهر اهواز گفت: داشته های استان خوزستان ملی است ولی مشکلات این استان منطقه ای است به صورتی که اگر عزم بیشتر مسئولان در خصوص حل معظل آلایندگی های نفتی در استان و به ویژه اهواز را شاهد نباشیم در سال های آینده مشکلات عدیده ای گریبان گیر استان خوزستان خواهد شد.

عدم وجود عدالت منطقه ای در وضع قوانین و عدم مطالبه گری مکفی نمایندگان:

وی در ادامه افزود در مبحث سهمیه بندی بنزین نیز شاهد عدالت منطقه ای نبودیم به این صورت که تمهیدات ویژه ای جهت اقلیم گرمسیری استان خوزستان اندیشیده نشد و نمایندگان استان خوزستان نیز طرحی مبنی بر عدم کفایت سهمیه ی 60 لیتری در استان گرمسیری خوزستان به کمیسیون انرژی مجلس ارائه ندادند و این عدم تلاش نمایندگان استان برای مطالبه ی بر حق مردم استان خوزستان؛ که یکی از گرم ترین استان های کشور است، جای بسی سوال و ابهام دارد.
اسفندیاری در مورد هزینههای برق در استان خوزستان عنوان کرد :  در بحث عوارض برق مشترکین استان خوزستان بهتر بود بجای آنکه بهای برق مصرفی مشترکین به صورت کیلو واتی محاسبه گردد به صورت درصدی محاسبه می شد که این امر نیز توسط نمایندگان استان خوزستان پیگیری نشد.  با توجه به گرمای هوای استان بخصوص شهر اهواز پرداخت هزینه یکسان ناعادلانه است. اینکه به همه استانها به یک چشم نگاه کنند، اصلا درست نیست و نمیتوان نسخه واحدی برای استانها پیچید. یکسان بودن قانون توزیع برق آسیب زا است چون شرکت های توزیع از محل فروش اشتراک باید توسعه شبکه انجام بدهند و متأسفانه استان های گرم استهلاک زیادی دارند. اما متاسفانه تعیین نرخ پرداختی مردم به صورت متمرکز از تهران اعلام میشود و قانون به صورت یکسان مصوب و نمایندگان پیشین هم آن را امضا کرده اند.

لزوم بکارگیری عزم و همت تمام دستگاه ها برای حل معظلات زیست محیطی خوزستان:

اسفندیاری ادامه داد : مشکلات و معضلات بسیار زیادی در استان داریم که نمی توان گفت کدام یک اولویت هستند زیرا هر کدام از آنها در نوع خود یک الویت به حساب می آیند . مشکلاتی مانند معضلات محیط زیست، اشتغال، حمل و نقل و همچنین مشکلات دیگری در حوزه های مختلف که برای حل آنها به مشارکت عمومی نیاز است .

وی با اشاره به اینکه تنها با مطالبهگری ،برنامهریزی و همکاری همه اقشار میتوان اهداف خود را محقق کرد، یادآور شد: قرار بود استان خوزستان به استان آب انرژی کشور تبدیل شود که برای این هدفگذاری باید از توان و تفکر نیروهای جدید کمک گرفت چون با شعار راه به جایی نخواهیم برد.

کاندیدایی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  اهواز ،کارون ، باوی ، حمیدیه در خصوصی ساخت مسکن مهر در شهر جدید رامین عنوان کرد : برای مشکل مسکن در اهواز نباید مدیران ساخت و ساز مسکن شهری را به سمت شهر جدید رامین حرکت می دادند وقتی ما درخود اهواز منطقه مهرشهر را داشتیم ساخت و ساز در شهر  رامین اقدام درستی نبود . چون با این کار عملا سرمایه ساخت مسکن در شهر جدید رامین هدر رفت و کسی حاضر نیست در آن منطقه ساکن شود .


حتما پاسخگوی اعتماد مردم هستم :


عنایت اسفندیاری در پایان سخنان خود گفت : معتقد هستم فارغ از تنوع قومیتی در استان خوزستان و به ویژه شهرهای اهواز، کارون ، باوی و حمیدیه که من به عنوان کسی که قصد دارد نماینده عموم شهروندان حوزه انتخابیه خود باشد از تک تک مشاوره ها و پیشنهادات کارشناسان و مردمی که به من رای داده و یا نداده اند باید دفاع کنم و این کمترین کاری است که در قبال اعتماد مردم در خصوص انتخاب من به عنوان صدای گویا و نماینده مطالبات قانونی به حق آنان، می توانم انجام دهم و امیدوارم در تحقق این هدف موفق باشم و قطعا در مسیر این رسالت به کمک یکایک شما هم استانی ها به ویژه مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه نیاز دارم.

   
  
کلیدواژه ها: اسفندیاری - عنایت - گام دوم انقلاب - مجلس شورای اسلامی - کاندید یازدهمین دوره انتخابات


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
  مخاطب گرامی: از انتشار نظرات تکراری و یا حاوی کلمات توهین آمیز معذوریم
  کد امنیتی:
 
 پر بیننده ترین ها
  اولین بازداشت دسته جمعی برخی از اعضای یکی از ستادهای انتخاباتی در ایذه
  رای به مقبولیت و محبوبیت ایران اسلامی
  تقویت منافع ملی با شرکت در انتخابات مجلس
  امکان صدور «دیپلم المثنی» فراهم شد
  تکذیب شایعه بخشش اضافه خدمت سربازان به مناسبت روز پدر
  ماجرای "کرونا" و ماهی قرمز چینی عید
  واریز «عیدی» برای دانشجو-معلمان
  نسبت ترافیک اینترنت داخلی به خارجی ۷۰ به ۳۰ می‌شود
  ویلاها هم شامل مالیات بر خانه‌های خالی می‌شوند
  علیپور به رکورد علی کریمی در پرسپولیس رسید
  پیام حاج جواد خادمی در ارتباط با انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
 
 آخرین اخبار
  پیام حاج جواد خادمی در ارتباط با انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
  ویلاها هم شامل مالیات بر خانه‌های خالی می‌شوند
  علیپور به رکورد علی کریمی در پرسپولیس رسید
  تکذیب شایعه بخشش اضافه خدمت سربازان به مناسبت روز پدر
  امکان صدور «دیپلم المثنی» فراهم شد
  واریز «عیدی» برای دانشجو-معلمان
  ماجرای "کرونا" و ماهی قرمز چینی عید
  نسبت ترافیک اینترنت داخلی به خارجی ۷۰ به ۳۰ می‌شود
  رای به مقبولیت و محبوبیت ایران اسلامی
  تقویت منافع ملی با شرکت در انتخابات مجلس
  اولین بازداشت دسته جمعی برخی از اعضای یکی از ستادهای انتخاباتی در ایذه
  حمایت از سازندگان سرفصل تعاملات با بخش خصوصی داخلی است
  ساخت دکل حفاری در ایران از آرزوهای صنعت نفت بود
  آزمایشگاه خوردگی فولاد اکسین بزرگترین آزمایشگاه خوردگی در کشور
  رونمایی از دکل حفاری خشکی ساخته‌ شده توسط جهاد دانشگاهی
  بهره برداری از فاز نهایی آزمایشگاه خوردگی
  طرح گوره به جاسک طبق برنامه در حال پیشرفت است
  روند اجرای طرح گوره به جاسک مطلوب است
  دکل سوم را تا شهریورماه سال ۹۹ تحویل می‌دهیم
  زمان اعلام تعطیلی مدارس در فردای انتخابات مشخص شد
  همتی: دلار به زیر ۱۴ هزار تومان برمی‌گردد
  دریافت پول بابت «پیک نوروزی»؛ ممنوع
  تست "کرونا" تمام موارد مشکوک منفی بود
  هزینه حج قسطی شد
  خوردنی‌هایی که مصرف آن‌ها پس از ساعت ۱۶ توصیه نمی‌شود
  سهمیه سالانه هر خودرو ۲ حلقه لاستیک دولتی
  زمان واریز سود سهام عدالت
  80 درصد از مبتلایان به کرونا بهبود می‌یابند
  خبر خوش بهزیستی برای خانواده‌های چند قلو دار
  ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی تمدید شد
  جدیدترین قیمت سکه،‌ طلا و ارز در بازار
  امشب؛ واریز حقوق و عیدی بازنشستگان کشوری
  اعلام مهلت مجدد برای ثبت نام جاماندگان کنکور
  رکورد پرفروش‌ترین فیلم سینمای ایران شکسته شد
  اضافه‌شدن ۵ واکسن جدید به چرخه واکسیناسیون کشور
  مسکن ملی کارگران در حال ورود به مرحله‌ی اجرا
  شعار رسمی المپیک ۲۰۲۰ مشخص شد
  اختلال اینترنتی نداریم، حمله سایبری است
  دارندگان گوشی‌های سامسونگ و ال‌جی نگران نباشند
  پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی آغاز شد
  پیش اطلاعیه حج تمتع ۹۹ منتشر شد
  متقاضیان مسکن ملی تا ۴۰ میلیون تومان آماده کنند
  عیدی کارکنان چه زمانی واریز خواهد شد؟
  احتمال تخصیص سهمیه نوروزی بنزین قوت گرفت
  زمان پخش «پایتخت ۶» مشخص شد
  400 لیتر بنزین نوروزی تاکسی‌های بین‌شهری
  آغاز ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان از امروز
  احراز هویت الکترونیکی در یک‌ثانیه انجام می‌شود
  پکن: شیوع «کرونا» به‌زودی پایان خواهد یافت
  امکان ترخیص خودرو از گمرکات خوزستان فراهم شد
  اعلام چند طرح رفاهی-معیشتی بازنشستگان کشوری به‌زودی
  اطلاعیه تامین‌اجتماعی در خصوص صدور دفترچه جدید
  امکان اخذ بیمه شخص ثالث با اقساط ۱۲ ماهه
  واریز ۲۰۵ هزار تومان سود علی‌الحساب سهام عدالت
  ثبت نام آزمون ورودی مدارس سمپاد آغاز شد
کد نمایش در سایت یا وبلاگ
  ادامه آخرین اخبار
 
 وب گردی
چکار کنیم گوشی با شارژ کم خاموش نشود؟
چکار کنیم گوشی با شارژ کم خاموش نشود؟
  ویراژ خودروی آسکا تا ۲۰۲۵در آسمان +عکس
ویراژ خودروی آسکا تا ۲۰۲۵در آسمان +عکس
  چرا ضریب‌هوش ایرانیان رو به کاهش است؟
چرا ضریب‌هوش ایرانیان رو به کاهش است؟
  روش درست کردن سبزه عید در تنگ شیشه ای
روش درست کردن سبزه عید در تنگ شیشه ای
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
خوزنا شروع فعالیت: 1388
khoozna@gmail.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار