خوزنا : مدال‌آوران المپيك پاداش ويژه دريافت مي‌كنند
جمعه، 15 اسفند 1399 - 09:48 کد خبر:96452

معاون وزير ورزش و جوانان گفت: آن دسته از ورزشكاراني كه موفق به مدال‌آوري در رقابت‌هاي المپيك توكيو شوند به نسبت آنچه كه در اساسنامه آمده است، پاداش ويژه‌اي دريافت مي‌كنند.

 ايرنا: «عبدالحميد احمدي» روز پنجشنبه در حاشيه سفر به كرمانشاه و در جمع خبرنگاران، موضوع حمايت هاي تشويقي و پرداخت پاداش و حقوق به قهرماناني كه موفق به كسب سهميه المپيك ۲۰۲۱ توكيو نيز شده اند را در پاسخ به سوال خبرنگار ايرنا مطرح كرد كه هم اكنون عملياتي شده است.

وي گفت: علاوه بر آن ورزشكاراني كه در المپيك ۲۰۲۱ توكيو موفق به كسب مدال شده و روي يكي از سكوهاي قهرماني قرار گيرند هم پاداش ويژه اي طبق آنچه كه در اساسنامه پيش بيني شده به آنها پرداخت مي شود.

معاون وزير ورزش و جوانان تصريح كرد: خوشبختانه مشكل خاصي پيش روي آماده سازي ورزشكاراني كه مسابقات انتخابي المپيك را پيش رو دارند نيست و آنها طبق برنامه هاي از پيش تعيين شده تمرينات آمادگي خود را دنبال مي كنند.

احمدي افزود: با حمايت هاي وزارت ورزش و جوانان همه اردوها با رعايت پروتكل هاي بهداشتي در حال برگزاري است و اميدوارم با ادامه اين روند شاهد كسب نتايج مناسب از سوي ورزشكاران كشورمان باشيم.

وي همچنين با اشاره به تشكيل ستاد عالي بازي هاي المپيك در كشور با حضور وزير و معاونان وزارت ورزش، رييس و دبيران كل كميته هاي ملي المپيك و پارالمپيك و روساي فدراسيون ها، تصريح كرد: هر حمايتي كه لازم باشد صورت مي گيرد تا بتوانيم در مسابقات المپيك پيش رو بهترين نتايج را كسب و تعداد مدال هاي خود را افزايش دهيم.

معاون وزير ورزش و جوانان در پاسخ به سوال  در خصوص مباحث مطرح شده پس از انتخابات فدراسيون فوتبال كه رييس جديد آن نمي تواند از نايب رييسان موردنظر خود استفاده كند، گفت: اگر در قانون ممنوعيتي براي اين كار باشد حتما بايد اجرا شود.

احمدي در عين حال يادآوري كرد: تصميم گيري و اعلام نظر نهايي در اين خصوص بر عهده نهادهاي قانوني است و نبايد پيشداوري و عجله كنيم.